پرده سینما

هیئت انتخاب سینمای ایران جشنواره فیلم فجر به کار خود پایان داد

پرده سینما

هیئت انتخاب سینمای ایران متشکل از مصطفی شایسته، مهدی صباغزاده، علی معلم، جلیل عرفان منش، مهدی عظیمی، محمدحسین نیرومند و بهمن حبشی کار بازبینی فیلم های سینمایی متقاضی حضور در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر را پایان داد.

 

سی و یکمین جشنواره فیلم فجربه گزارش سایت پرده سینما این هیئت بزودی با تشکیل جلسه جمع بندی نهایی فیلم های سینمایی منتخب را معرفی خواهند کرد.

روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام این خبر افزود: این هیئت کلیه فیلم هایی راکه نسخه بازبینی شان به دبیرخانه جشنواره ارائه شد مورد بازبینی قرار دادند.

برپایه این خبر جلسه جمع بندی این هیئت امروز شنبه 16 دی ماه برپا می شود و نتایج نهایی این بخش بزودی از طریق روابط عمومی اعلام خواهد شد.گفتنی است 102 عنوان فیلم سینمایی متقاضی حضور در این دوره جشنواره بوده اند که از این تعداد 99 درصد نسخه بازبینی شان در اختیار دبیرخانه قرار گرفته است.

شایان ذکر است سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه 1391 به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏نماید.


 تاريخ ارسال: 1391/10/16

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.