پرده سینما

فیلمبرداری «لاله» به‌ زودی آغاز می‌شود

پرده سینما

فیلمبرداری فیلم سینمایی لاله به مدیریت علیرضا زرین‌دست به زودی آغاز می‌شود.

 

فیلم لالهعلیرضا زرین‌دست که از مدیران فیلمبرداری صاحب سبکِ سینمای ایران است، در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تایید این خبر گفت: فعلا مشغول کارهای مقدماتی برای آغاز فیلمبرداری پروژه لاله هستیم.

وی درباره زمان دقیق آغاز فیلمبرداری لاله افزود:تاریخ دقیق آغاز فیلمبرداری هنوز مشخص نیست اما امیدواریم که با فراهم شدن مقدمات،هرچه سریع‌تر پروژه شروع شود.

زرین‌دست در پاسخ به این پرسش که برای فیلمبرداری این پروژه،چند جلسه کار پیش‌بینی شده است،به طنز گفت: یک روز شخصی از شیخ عطار پرسید: «تا سمرقند چقدر راه است؟»،شیخ عطار به او گفت:«راه برو تا ببینم راه رفتنت چقدر سرعت دارد تا بگویم».حالا وضعیت ما هم همین‌طور است. باید فیلمبرداری را شروع کنیم تا ببینیم ریتم و سرعت‌مان چقدر است. فعلا چیزی که مشخص شده این است که فیلم لاله، پروژه سخت و سنگینی خواهد بود.

این مدیر فیلمبرداری در پایان سخنانش ضمن تاکید بر اینکه فیلم لاله می‌تواند دید خوبی از سینمای ایران به دنیا بدهد،اظهار کرد: به نظرم این پروژه در عین سختی و سنگینی، فیلمی بسیار خوب و با ارزش خواهد بود چرا که کارگردان آن باسواد است و سینما را خوب می‌شناسد،ضمن آنکه فیلمنامه‌ای را هم که من خواندم قابلیت جذب مخاطب بین‌المللی را دارد. امیدوارم این فیلم ساخته شود و بتواند یک نگاه خوب و روبه جلو نسبت به سینمای ایران را به مخاطب بین‌المللی بدهد.

‌فیلم سینمایی لاله که به گفته علیرضا زرین‌دست قرار است به شکل دیجیتال فیلمبرداری شود از جمله محصولات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که با نگاه توجه به بُعد بین‌المللی سینمای ایران ساخته خواهد شد. کارگردانی این فیلم به اسدالله نیک‌نژاد سپرده شده است.


 تاريخ ارسال: 1391/10/22

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.