پرده سینما

مجمع جهانی صلح اسلامی از مجید مجیدی فیلمساز مطرح سینمای ایران تجلیل می کند

پرده سینما

مجمع جهانی صلح اسلامی حین برگزاری اجلاس بین‌المللی دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص)، از مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی محمد(ص) تجلیل می‌‌کند.

 

مجید مجیدیبه گزارش سایت پرده سینما و بنا بر اعلام روابط عمومی این مجمع داود عامری دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی در جمع اعضای کمیته فرهنگی اجلاس با اشاره به تجلیل از مجید مجیدی در حاشیه برگزاری اجلاس بین‌المللی دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص)، اظهار داشت: در این اجلاس از 5 هنرمند، نویسنده، محقق و دستگاه‌ فرهنگی جهان اسلام که در خصوص تبیین سیره و دیدگاه‌های پیامبر گرامی اسلام(ص) تلاش ارزنده کرده‌ و به تولید آثار فاخر پرداخته‌اند، تقدیر خواهد شد که به زودی اعلام می‌شود.

وی تلاش‌‌های آگاهانه و مستمر مجید مجیدی برای تولید اثری فاخر از دوران زندگی پیامبر اعظم(ص) را مهم‌ترین دلیل این تجلیل دانست و افزود: زندگی و سیره مبارک حضرت رسول(ص) سرشار از پند و عبرت برای بشریت بوده و هنر از ظرفیت‌های بسیار خوبی برای انتقال پیام‌های زندگی ایشان برخوردار است.

عامری با اشاره به اینکه جامعه و به ویژه قشر جوان برای سعادتمندی، نیاز به الگو دارد، ابراز داشت: رفتار و سیره پیامبر اعظم(ص) برترین و بی‌نظیرترین الگوی قابل اتکاست و بهترین روش الگوسازی نیز ورود هنرمندان متعهد و متخصص به عرصه و میدان است.

وی ادامه داد: بیش از 600 نفر از اندیشمندان و نخبگان داخلی و خارجی در اجلاس بین‌المللی دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص) حضور خواهند داشت.

مجمع جهانی صلح اسلامی اجلاس بین‌المللی «دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص)» 18 اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.


 تاريخ ارسال: 1392/2/13

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.