پرده سینما

«رستاخیز» مسیح سال ۲۰۱۵ برپا می‌شود

پرده سینما

کوین رینولدز با ساخت فیلم رستاخیز از زاویه دید جدیدی به مسئله به صلیب کشیدن حضرت عیسی مسیح (ع) و اتفاقات پس از آن می پردازد.

 

حضرت عیسی ابن مریم (ع)به گزارش مهر به نقل از امپایر آنلاین، در فیلم سینمایی رستاخیز که در زمان رسالت حضرت عیسی می‌گذرد پنطیوس پیلاطس دستور می‌دهد درباره گزارش های رسیده مبنی بر ناپدید شدن پیکر حضرت مسیح تحقیقاتی انجام شود. او در ابتدا به همه اتفاقات غیرطبیعی مشکوک است اما به تدریج متقاعد می شود که چون عیسی مسیح و حواریون را قلع و قمع کرده، در معرض خطر است.

طبق روایات، پنطیوس پیلاطس قاضی دادگاه و یکی از مهمترین افرادی است که حکم به صلیب کشیدن عیسی مسیح را صادر کرده بود. این فیلم از زاویه دید سربازی رومی روایت می‌شود که از سوی قاضی دادگاه مامور شده است درباره مسئله بازگشت عیسی مسیح پس از به صلیب کشیده شدن تحقیق کند.

داستان فیلم رستاخیز حال و هوای رمزآلود دارد و کارگردانی این فیلم تاریخی را کوین رینولدز برعهده دارد. دنیای آب، رابین هود: شاهزاده دزدها (هر دو با بازی کوین کاستنر)، کونت مونت کریستو و سحر سرخ، از فیلم‌های سینمایی کوین رینولدز کارگردان 61 ساله امریکایی است.

شرکت ال دی انترتیمنت تهیه کننده فیلم رستاخیز، سال 2015 را برای اکران این فیلم در نظر گرفته است.


 تاريخ ارسال: 1392/7/12

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.