پرده سینما

«فری کثیف» و «تنهایی پرهیاهو» تهمینه میلانی همچنان بلاتکلیف است

پرده سینما


 

 

 

تهمینه میلانی که هنوز موفق به ساخت دو پروژه تنهایی پرهیاهو و فری کثیف نشده به دنبال کارگردانی یک فیلم جدید است.

 

تهمینه میلانیمحمد نیک‌بین تهیه‌کننده سینما در گفتگو با مهر با بیان این مطلب که به دنبال ساخت یک فیلم جدید سینمایی است، گفت: به تازگی برای دریافت پروانه ساخت یک فیلم سینمایی به کارگردانی تهمینه میلانی اقدام کرده‌ایم که امیدوارم هرچه سریعتر پروانه ساخت این فیلم صادر شود.

وی که ترجیح داد اطلاعاتی از این پروژه سینمایی بیان نکند، توضیح داد: ترجیح می‌دهم تا زمانی که پروانه ساخت این پروژه سینمایی صادر نشده است اطلاعاتی درباره آن منتشر نشود. هزینه تولید این فیلم سینمایی کاملاً توسط بخش خصوصی تامین خواهد شد.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی سوپر استار ادامه داد: 2 پروژه تنهایی پرهیاهو و فری کثیف همچنان بلاتکلیف مانده و از تامین بودجه و یا اجازه ساخت این فیلم ها خبری نشده است. امیدوارم هرچه سریعتر سیاست های جدید سازمان سینمایی مشخص و تکلیف این فیلم ها نیز معلوم شود.

تهمینه میلانی 2 سال پیش تصمیم به ساخت فیلم سینمایی فری کثیف را داشت که اجازه ساخت این فیلم سینمایی از سوی  اداره نظارت و ارزشیابی وقت صادر نشد. همچنین بودجه فیلم سینمایی تنهایی پر هیاهو که فیلمی با موضوع دفاع مقدس بوده و از این جهت آن را می توان متفاوت ترین فیلم این کارگردان نیز دانست، قرار بود توسط بنیاد سینمایی فارابی تامین شود که به دلیل دستور جدید سازمان سینمایی مبنی بر این که موسسات وابسته به سازمان سینمایی اجازه عقد قرارداد و تامین بودجه تولیدات سینمایی را ندارند، کنسل شد.

و اما شنیده‌های حاکی از آن است که پروژه جدید میلانی می‌تواند ادامه‌ای بر فیلم آتش بس باشد. این فیلم داستان سایه مهندس آرشیتکت است که برای طلاق از همسرش یوسف که مهندس راه و ساختمان است، نزد وکیل می‌رود اما تصادفاً گذارش به مطب یک روان‌شناس می‌افتد و...


 تاريخ ارسال: 1392/7/29

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.