پرده سینما

«نورتابان» پخش فیلم سینمایی «امروز» میر کریمی را انجام می دهد

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرویز پرستویی در فیلم «امروز» پخش فیلم سینمایی امروز به کار گردانی رضا میر کریمی توسط  شرکت  سینمایی «نورتابان» انجام می شود .

 به گزارش روابط عمومی شرکت سینمایی «نورتابان» این شرکت در راستای فعالیت های  سینمایی خود  دفتر پخش خود را نیز راه اندازی کرده است و دراولین گام پخش فیلم سینمایی امروز به کار گردانی رضا میر کریمی را عهده دار شده است .

امروز عنوان آخرین ساخته میرکریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میرکریمی است و فیلمنامه‌ آن را شادمهر راستین و رضا میرکریمی نوشته‌اند. در این فیلم پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، آسیه ضیایی، آوا شریفی، مدیا ذاکری، روزبه حصاری، امیر کربلایی، مرتضی آقا حسینی، مهتاب کُرکوندی، امین میری، شهلا نَدری، شیرین فرخنده‌نژاد، سجاد تابش، مرجان قمری، مهناز میرزایی، نیوشا گودرزی، علی‌اصغر کُردبچه، عباس موسوی، گیتی قاسمی، مریم توکلی، امیر یوسفی و مهناز میرزایی بازی می کنند.

در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست....

رضا میرکریمی با این فیلم در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حضور دارد.

 

شرکت سینمایی «نورتابان»سرمایه گذاری و تهیه کنندگی فیلم سینمایی حضرت محمد (ص) به کار گردانی مجید مجیدی را بر عهده داشته است


 تاريخ ارسال: 1392/11/7

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.