پرده سینما

زورو نسل جدید در قاب سینما: تولد دوباره زورو

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

زورویک فیلم جدید براساس داستان هیجانی زورو نوشته جانستون مک‌کالی به سینما می‌آید. به گزارش ایسنا، فیلم جدید زورو با عنوان کامل تولد دوباره زورو داستان این ابرقهرمان محبوب سینما را در آینده‌ای آخرالزمانی روایت می‌کند.

قرار است فیلم جدید زورو فیلمبرداری خود را از مارس سال 2016 در کشور جمهوری دومنیکن آغاز کند و داستان فیلم نیز مشابه نوشته جانستون مک‌کالی نویسنده داستان‌های عامه پسند در سال 1919 خواهد بود و در آن قهرمان داستان از کشاورزان و افراد روستایی در مقابل مقامات فاسد حکومت دفاع می‌کند اما تنها تفاوت فیلم‌ این است که داستان آن در آینده رخ می‌دهد.

مارک امین تهیه کننده فیلم جدید زورو در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر عنوان کرد: این یک سفر 15 ساله و پر از فراز و نشیب بود، اما همواره پروژه سینمایی مورد علاقه و رویارویی من بوده است، هر نسلی قهرمان زورو خود را دارد و ما مفتخریم که زورو جدید را به این نسل معرفی خواهیم کرد.

زورو شخصیتی داستانی است که جانستون مک‌کالی در سال ۱۹۱۹ خلق کرد. زورو که در زبان اسپانیایی معنای روباه دارد، نام هویت مخفی دون دیه گو دلاوگا نجیب‌زاده‌ای است که در دوران سلطهٔ اسپانیا بر کالیفرنیا زندگی می‌کند.

این قهرمان تاکنون در بیش از 40 فیلم سینمایی و تلویزونی حضور داشته است و در دهه 1920 نیز داگلاس فربنکس نقش این قهرمان را در سینمای صامت ایفا می‌کرد.

در طول دهه های گذشته آنتونیو باندراس در دو فیلم نقاب زورو (1998) و افسانه زورو (2005) در نقش اصلی این شخصیت سینمایی بازی کرد و پیش از این نیز بازیگران سرشناسی چون آلن دلون، آنتونی هاپکینز و حتی یک زن به نام لیندا استرلینگ در سال ۱۹۴۴ نقش او را بازی کرده‌اند.

 

 


 تاريخ ارسال: 1394/5/28

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.