پرده سینما

سهیلا گلستانی در دانشگاه «یو سی ال ای» از «دو» گفت

پرده سینما


 

 

 

سهیلا گلستانیدو نخستین فیلم بلند سهیلا گلستانی در مقام کارگردان، در دانشگاه «یو سی ال ای» در دو سانس نمایش داده شد.

به گزارش مهر، فیلم سینمایی دو به کارگردانی سهیلا گلستانی در دو سانس در دانشگاه «یو سی ال ای» نمایش داده شد. سهیلا گلستانی که به عنوان نماینده این فیلم در این جشنواره حضور دارد، در این باره گفت: خوشحالم ا که در هر دو روز نمایش فیلم، مخاطبان از فیلم استقبال کردند و جلسات نقد و بررسی طولانی مدت فیلم و شنیدن نقطه نظرات بعد از تماشای فیلم برایم جذاب بود.

وی در مورد حضور جشنواره ای این فیلم طی چند ماه اخیر و موفقیت هایی که فیلم تاکنون کسب کرده است، بیان کرد: به هر حال فیلم مسیری را برای خودش باز کرده و پیش می رود و طبعا هر فیلم، مخاطبان خاص خودش را دارد. موفقیت های فیلم دو هم نشان می دهد که با مخاطبانش ارتباط برقرار کرده است.

فیلم سینمایی دو از اسفند ماه اکرانش را در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز کرده است.

این فیلم سینمایی که با نگاهی به داستان کفش های خدمتکار اثر برنارد مالامود نوشته شده است، داستان زن خدمتکاری را روایت می کند که در خانه بهمن کار می کند. بهمن بعد از سال ها زندگی در اروپا به ایران بازگشته و ارتباط عاطفی اش را با زندگی و گذشته اش قطع کرده است و بعد از بازگشت به خانه اش در ایران قصد فروش آن را دارد.

پرویز پرستویی، مهتاب نصیرپور، سوگل خلیق، محمد ربانی، سارا قراچه‌داغی، مصطفی زند، پیمان جعفری، سارا پورصبری، الهام شعبانی، سمیه برجی، رضا مسعودی، علی احسانی، جواد فراهانی، امیر جنابی، مهرانه مهین ترابی، محمد علی سجادی، ارد زند، سمانه وفایی، منیر شاهین، حسام نورانی، امیر حسین ترابی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. تاريخ ارسال: 1395/2/15

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.