پرده سینما

اکران مجدد فیلم «ساکن طبقه وسط» شهاب حسینی

پرده سینما

 

 


 

 

 

 

 

پوستر فیلم ساکن طبقه وسطفیلم ساکن طبقه وسط  ساخته شهاب حسینی از چند روز دیگر مجددا در سینماها اکران خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ایسنا، این فیلم که در مهر و آبان سال 93 در سینماها اکران شده بود، قرار است از 16 خرداد بار دیگر در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران شود.

طبق اعلام روابط عمومی گروه هنر و تجربه، تصمیم این گروه به دلیل موفقیت بی‌نظیر شهاب حسینی در جشنواره کن صورت گرفته و به نوعی تقدیر از این بازیگر مطرح سینما محسوب می‌شود.

ساکن طبقه وسط  اولین فیلم شهاب حسینی در مقام کارگردان است که در زمان اکران خود با بی‌مهری‌هایی مواجه شد و حالا گروه هنر وتجربه تصمیم گرفته این فیلم را در سینماهای گروه خود اکران کند.

به اعتقاد اعضای سیاست‌گذاری گروه هنر و تجربه، این ساخته شهاب حسینی فیلمی کاملا هنری و تجربی است که متاسفانه در زمان خود با بی‌مهری‌هایی مواجه شده است.

این فیلم به قلم دکتر محمد هادی کریمی به نگارش در آمده است. شهاب حسینی در ساکن طبقه وسط در ٣٨ نقش متفاوت بازی کرده است.

هنگامه قاضیانی، فرهاد اصلانی، محمد هادی کریمی، حسین یاری، حسین محجوب، ساره بیات، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، بهناز جعفری، کامبیز دیرباز، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمد علی شادمان، فخرالدین صدیق شریف، کیانوش گرامی، مانی کسراییان، سحر قریشی و فرید سماواتی از بازیگران این فیلم هستند. امیر سماوات تهیه‌کننده این فیلم سینمایی است.

فیلم داستان مردی را روایت می‌کند که با ورودش به یک ساختمان جدید، اتفاقات تازه‌ای در زندگی او رخ می‌دهد. تاريخ ارسال: 1395/3/11

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

فیلم شهاب حسینی برای مخاطب خاص سینما ساخته شده کاش از همان ابتدا در گروه هنر و تجربه اکران میشد

0+0-

سه‌شنبه 11 خرداد 1395
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.