پرده سینما

اکران ٥٠ کیلو آلبالو متوقف شد

پرده سینما 

آزاده صمدی و ساعد سهیلی در 50 کیلو آلبالومعاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره نمایش فیلم سینمایی ٥٠ کیلو آلبالو گفت: مجوزی برای اکران دوباره فیلم سینمایی پنجاه کیلو آلبالو داده نشده است.

وی ادامه داد: نمایش این فیلم در تهران تمام شده و با ادامه نمایش آن موافقت نشده است. نا نیز ابلاغ کردیم فیلم هر کجای دیگری که نمایش دارد؛ باید نمایش آن متوقف شده و فیلم از سینماها جمع‌آوری شود.

شورای صنفی نمایش موافقت کرده بود فیلم‌هایی پرفروش اکران نورزی با گرفتن دوباره مجوز می‌توانند در سینماها و خارج از سانس موظف اکران شوند. بر همین اساس فیلم‌هایی همچون بادیگارد، ابد و یک روز و من سالوادرو نیستم از این امکان استفاده کردند اما وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فیلم ٥٠ کیلو آلبالو مجوز نداد. زیرا پیش از این  برخی از مراجع تقلید و همچنین علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از محتوای این فیلم اعلام نارضایتی کرده بودند.

ایل بیگی همچنین درباره آخرین وضعیت پروانه نمایش فیلم فروشنده گفت: خبر رسمی مجوز گرفتن فیلم‌ها، آن خبری است که بعد از برگزاری جلسه و امضای صورت‌جلسه توسط اعضا منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: درباره فیلم فروشنده نیز مانند سایر فیلم‌ها عمل می‌شود و قرار نیست ما کار ویژه‌ای بکنیم. سازندگان این فیلم مانند سایر فیلم‌ها پروانه ساخت گرفته‌اند و مراحل اخذ پروانه نمایش فیلم نیز مانند سایر فیلم‌ها انجام می‌شود. اگر این فیلم هم پروانه نمایش بگیرد از طریق روابط عمومی سازمان سینمایی اعلام می‌شود. تاريخ ارسال: 1395/3/17

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

چه بهتر! فیلم سخیف بود

0+0-

سه‌شنبه 18 خرداد 1395
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.