پرده سینما

شهاب حسینی: جایزه جشنواره کن برای من خوش یمن نبود

پرده سینما

 


 

 

شهاب حسینی در فستیوال کن 2016شهاب حسینی می‌گوید که دریافت جایزه جهانی جشنواره فیلم کن برای وی خوش یمن نبوده است.

به گزارش «صبا» شامگاه شنبه ۱۶ مرداد مراسم افتتاح باشگاه هواردان هنر  ایران برگزار شد  و در این مراسم ازشهاب حسینی، فرهاد اصلانی، کیانوش عیاری، رضا میرکریمی تقدیر شد.

 شهاب حسینی  طی سخنانی با اشاره به اتفاقاتی که برای وی بعد از کسب جایزه جشنواره فیلم کن رخ داده است  گفت: من تصور می‌کردم که هر جایزه جهانی برای کسی که آن جایزه را می‌گیرد  یک خوش شانسی‌های  می‌آورد و باعث  شروع یک دوره طلایی در فعالیت هنری  برنده جایزه می‌شود اما اشتباه فکر می‌کردم.

وی ادامه داد: از زمانی که به ایران بازگشتم کسب این جایزه برای من خوش یمن نبوده است و با چالشها و حواشی فرساینده‌ای مواجه بودم.

بازیگر فیلم  فروشنده افزود: از همان  زمانی که  وارد  فرودگاه شدم متوجه شدم که هیچ تمهیدی برای ساماندهی جمعیت و مردم عزیزی که راه زیادی  را  قبول زحمت کرده بودند و  به استقبال ما آمده بودند اندیشیده نشده است  و ما شرمنده آنها شدیم و نتوانتسیم به احساسات آنها پاسخی شایسته بدهیم و  از همین جا به آنها می گویم  که قدمهای شما  روی چشم ما بوده است  و ببخشید که نتوانتسیم تشکر کنیم.

 وی  ادامه داد: این روزها رگبارهای غم انگیزی را  سپری کردم ولی امشب نسیمی  از مهر و محبت به من وزید  و جان گرفتم و تا جان در بدن دارم برای سربلندی  ایران و انسان ایرانی تلاش می‌کنم. تاريخ ارسال: 1395/5/17

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

سینمای ایران گاهی در مقاطع مختلف دچار کمبود بازیگر شاخص میشود اما شهاب حسینی آنقدر جلوی دوربین راحت است و میشود حضورش را حس کرد که این خلع را پر کرد. معتقدم او در فیلم دلشکسته ساخته علی روئین تن درخشید و درخشش را با بازی در درباره الی و سوپراستار و .... ادامه داد. روز خبرنگار است هوای هم را داشته باشیم یا علی. دمه بچه های دانشکده حقوق گرم.

0+0-

يكشنبه 17 مرداد 1395
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.