پرده سینما

جدیدترین خبر رسمی درباره فیلم اصغر فرهادی

پرده سینما

 


 

  

 

 

 

 

 

هنوز نگارش فیلمنامه فیلم جدید اصغر فرهادی به پایان نرسیده و تصمیم قطعی برای چگونگی تولید این فیلم، بعد از اتمام نگارش فیلمنامه گرفته خواهد شد.
جدیدترین خبر رسمی درباره فیلم اصغر فرهادیبه گزارش ایسنا، روابط عمومی دفتر اصغر فرهادی با اشاره به خبر منتشر شده درباره فیلم جدید این کارگردان در شهر شیراز  توضیح داد: «اصغر فرهادی از سال گذشته در حال نگارش فیلمنامه فیلم آینده خود است و تصمیم درباره چگونگی تولید این فیلم، پس از اتمام نگارش فیلمنامه گرفته خواهد شد. طبیعتا هیچ کدام از بازیگران و دست‌اندرکاران این پروژه در این مرحله انتخاب نشده‌اند.

پس از اتمام نگارش فیلم‌نامه اخبار تولید آن از  سوی روابط عمومی فیلم منتشر خواهد شد و تنها خبرهایی که از سوی روابط عمومی فیلم منتشر شود مورد تایید است.»

ثمین مهاجرانی درباره بخش دیگر این خبر که مربوط به نگارش فیلمنامه‌ چند فیلم کوتاه توسط اصغر فرهادی بود، توضیح داد: «خبر به این شکل صحت ندارد . ایشان چند ماه قبل کارگاه فیلمسازی در  شمال اسپانیا برگزار کردند، دانشجویان این کارگاه در طول ۱۰ روز زمان برگزاری، بیش از ۳۰ فیلم کوتاه ساختند که بر اساس ایده‌های مطرح شده خودشان و پرورش ایده‌ها به صورت گروهی شکل گرفته و ساخته شدند. دانشجویان مطابق معمول این نوع کارگاه‌ها از راهنمایی‌های آقای فرهادی برای ساخت فیلم‌های کوتاه خود استفاده کردند.» تاريخ ارسال: 1398/8/4

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

دلم هوای آثارت را کرده است هر چند با وجود احترام بسیار برای فرهادی ، آثار او هم افول کرده و در سینما این امر بدیعی به نظر میرسد. چون کیمیایی ها و مهرجویی ها هنوز خود را تمام شده نمیدانند و خود را تکرار یا خراب مبکنند اما من با درباره الی ... به اوج عاشقی رسیدم و با رقص در غبار و چهارشنبه سوری واقعا لذت بردم و به احترام تک قهرمان سینمای ایران کلاه از سر بر میدارم. مرور آثار فرهادی آنقدر لذت بخش است که تا چند سال هم اگر فیلم ندیدی که ندیدی چون خیلی ها تکرار سینمای فرهادی هستند به راستی نوآوری در سینما خیلی کم شده و من با جدایی نادر از سیمین کیف کردم. سرتان را درآوردم به یاد سکانس پانتومیم درباره الی... دمه بچه ها دانشکده حقوق گرممممممممم. یا علی

1+0-

يكشنبه 12 آبان 1398
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.