پرده سینما

حسین مسافر آستانه مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری شد

پرده سینما


 

 

 

حسین مسافر آستانه با حکم معاون وزیر ورئیس سازمان سینمایی، به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب شد.

 

حسین مسافرآستانهبه گزارش سایت پرده سینما و اعلام روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم صادره از سوی دکتر حجت الله ایوبی خطاب به  حسین مسافر آستانه آمده است:

به استناد صورتجلسه مورخ ۲/۹/۹۲ هیأت امنای موسسه رسانه های تصویری به موجب این حکم به سمت مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می شوید.

با توجه به جایگاه رو به رشد سینمای خانگی در کشور،امید است با به کارگیری نیروهای کارآزموده ،متعهد و امین راه را برای ارتقاء کمی و کیفی در تولید و پخش محصولات این عرصه هموارسازید.همکاری و همفکری پیوسته با اصناف فعال در این بخش ،ایجاد فرصت های جدید و عادلانه برای بخش خصوصی ،پی گیری راه های مؤثر و فوری برای مقابله با تکثیر غیر قانونی و قاچاق ،حمایت از حقوق مادی و معنوی صاحبان اثر از جمله وظائف مهم این موسسه است.

با توجه به شناختی که از توان ،تجربه و سوابق ارزشمندتان در عرصه مدیریت فرهنگی و هنری وجود دارد،امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد تحولات مثبت در این موسسه باشیم.موفقیت های روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

حسین مسافر آستانه متولد ۱۳۳۹ در آستانه اشرفیه و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنر و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است.

درکارنامه هنری و حرفه ای مسافر آستانه ,کارگردانی و بازیگری در نمایش های متعدد از سال ۱۳۶۶ تا کنون و مسئولیت هایی چون ،مدیر هنرهای نمایشی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس،دبیر جشنواره های سراسری دفاع مقدس وجشنواره بین المللی تئاتر فجر،تدریس در دانشگاه های سوره اراک و اصفهان،ریاست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... دیده می شود.


 تاريخ ارسال: 1392/9/4
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.