پرده سینما

جشنواره فیلم مقاومت با موضوع فتنه و جریانات انحرافی فیلم می پذیرد

پرده سینما


 

 

 

دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت فیلم هایی را که با موضوع فتنه 88 و حواشی آن  و نیز، جریانات انحرافی تولید شده باشد برای حضور در مسابقه می پذیرد.

 

به گزارش خبرنگار سایت پرده سینما روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر از همه سینماگران و فیلمسازانی که با موضوع فتنه و جریانات انحرافی فیلم ساخته اند دعوت کرد آثارشان تا سوم خردادماه به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان سمیه- خیابان خاقانی- کوچه طبرسی – پلاک 6 – طبقه دوم ارسال یا تحویل نمایند.

در این خبر اضافه شد: دوره سیزدهم جشنواره بین المللی مقاومت قرار است با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی درنظر دارد در گستره سینمای ایران و سینمای بین الملل همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار شود.

بر پایه این خبر، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی درنظر دارد سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت را در گستره سینمای ایران و سینمای بین الملل در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی برگزار نماید.

تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی، مقاومت و  بیداری اسلامی، مقابله با استکبار جهانی، تروریسم و صهیونیزم بین الملل به عنوان مهم ترین اهداف این رویداد سینمایی اعلام شده است.

شایان ذکر است فراخوان جشنواره بر روی سایت جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به نشانی  www.moqavematfilmfest.ir قرار گرفته است.


 تاريخ ارسال: 1393/1/26
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.