پرده سینما

مارتین اسکورسیزی علیه بیل کلینتون!

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

اسکورسیزیساخت مستند «بیل کلینتون» به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی» که از سال ۲۰۱۲ آغار شده بود، متوقف شد. به گزارش ایسنا، پروژه‌ ساخت مستند «بیل کلینتون» که از سال ۲۰۱۲ به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی» کلید خورده بود، به‌دلیل عدم توافق بر سر کنترل فیلم متوقف شده است. به گزارش نیویورک‌تایمز، «بیل کلینتون» رئیس‌جمهور اسبق آمریکا خواستار دخالت بیشتری درباره‌ پرسش‌های مصاحبه و همچنین تدوین نهایی مستند بوده که ظاهراً با مخالفت اسکورسیزی روبه‌رو شده است.

این مستند که بخش‌هایی از آن در دو سال اخیر فیلمبرداری شده است، درباره‌ سفر بشردوستانه‌ «کلینتون» به قاره‌ی آفریقاست. سخنگوی «اسکورسیزی» از اظهارنظر در این مورد امتناع کرد؛ اما شبکه‌ HBO که قرار بود این مستند را پخش کند، اعلام کرد ساخت این فیلم به‌زودی محقق نخواهد شد؛ اما این به آن معنی نیست که این پروژه کاملاً منتفی شده است.

«اسکورسیزی» پیش از آغاز این پروژه‌ مستند با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود: «بیل کلینتون» همچنان یک چهره‌ فعال در عرصه‌ی جهانی است که گفتمان‌های سیاسی در داخل و خارج از آمریکا را شکل داده و هدایت می‌کند. امیدوارم با همکاری کامل‌اش بتوانیم دیدگاه‌های شفافی از او را در دنیا منعکس کنیم.


 تاريخ ارسال: 1393/11/3

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.