پرده سینما

«ایستاده در غبار» مینی‌سریال شد

پرده سینما


 

 

 

 

 

 

 

 

ایستاده در غبارمینی سریال ایستاده در غبار که از روی نسخه سینمایی آن ساخته شده برای پخش در سیما در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی ایستاده در غبار به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد و توانست سیمرغ بلورین بهترین فیلم را کسب کند. این فیلم که به زندگی جاویدالاثر احمد متوسلیان می پردازد در جشنواره و در طول اکران مورد استقبال مخاطبان عام و خاص و منتقدان قرار گرفت.

همزمان با ساخت این سینمایی نسخه مینی سریال آن نیز ساخته شده که قرار است برای پخش در سیما در نظر گرفته شود. نسخه تلویزیونی زیرنظر سازمان اوج تهیه شده و در اختیار سازمان صدا و سیما قرار می‌گیرد.

این مینی سریال ۶ قسمت دارد و هنوز مشخص نیست که چه زمانی از تلویزیون پخش خواهد شد.

ایستاده در غبار به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد محصولی از سازمان اوج بود که روایتی واقعی از زندگی متوسلیان داشت. تاريخ ارسال: 1396/2/25

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

چه خوب که نسل جوان میتوانند رشادت های احمد متوسلیان را ببینند / یک نوع قهرمانپردازی یا قهرمانپروری / در روزگاری که حجابها داد ادم را درمیآورد دیدن این مینی سریال واجب است / واجب / در جشنواره فیلم را دیدم و احساس غرور کردم / پلان آخرش اشکم را درآورد / کاش فیلم تمام نمیشد ما با او بودیم و بودیم .

0+0-

سه‌شنبه 26 ارديبهž>>>سعید مهرپور:

کاری بسیار پسندیده برای نسلی که رشادت های متوسلیان را ندیده اند و از نزدیک لمس نکردند / در فیلمی که ما در جشنواره دیدیم پلان آخرش اشک همه را درآورد/ کاش فیلم تمام نمیشد و با این قهرمان تا ابد بودیم و سرنوشتش را میدانستیم / یا علی

0+0-

دوشنبه 25 ارديبهش
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.