پرده سینما

آرنولد شوارتزنگر: به عقب برنمی‌گردیم

پرده سینما


 

 

 

 

 

 

 

آرنولد شوارتزینگر در کن ۲۰۱۷آرنولد شوارتزنگر در جشنواره فیلم کن از برنامه‌های آینده خود برای حضور در سینما پرده برداشت و در واکنش به ریاست‌جمهوری ترامپ در آمریکا گفت یک نفر نمی‌تواند ما را به عقب بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد که در قسمتی تازه از سری فیلم‌های نابودگر/ ترمیناتور به تهیه‌کنندگی جیمز کامرون بازی خواهد کرد.

بازیگر «کونان بربر» با اشاره به دیدار اخیرش با جیمز کامرون گفت: «کامرون ایده‌های خوبی برای ادامه این سری فیلم‌ها دارد و من در آن‌ها نقش خواهم داشت.»

البته این تنها برای آرنولد برای نقش‌آفرینی در سینما نیست. یکی از برنامه‌های آینده این بازیگر، بازی در دنباله‌ای از فیلم دوقلوها است. شوارتزنگر سال ۱۹۸۸ همراه با دنی دویتو در دوقلوها بازی کرده بود.

کار ساخت این دنباله سینمایی با عنوان سه‌قلوها تا پایان سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد. دنی دویتو و ادی مورفی دیگر بازیگران این اثر سینمایی هستند.

این بازیگر در ادامه درباره پدیده نتفلیکس و تاثیر آن بر آینده سینما گفت: «نظرات تازه و شیوه‌های نوین نمایش فیلم بسیار خوب است. برای ما به عنوان فعالان صنعت سرگرمی، نتفلیکس راه تازه‌ای برای نمایش محصولاتمان است.» او درباره احتمال همکاری با نتفلیکس گفت: «من دنبال همکاری با آن‌ها هستم و احتمال این همکاری وجود دارد.»

او در ادامه درباره انتخابات فرانسه هم اظهارنظر کرد و رای مردم به امانوئل مکرون و پس زدن نامزد تندرو را ستایش کرد. شوارتزنگر که تمایل نداشت درباره ترامپ اظهارنظر کند، با بی‌میلی درباره رییس‌جمهور آمریکا گفت: «ترجیح می‌دهم در خاک بیگانه در این باره قضاوت نکنم. هر چند که یک نفر نمی‌تواند ما را به عقب بازگرداند.»

 

منبع: اسکرین‌دیلی/ ۲۰ می

  تاريخ ارسال: 1396/3/1
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.