پرده سینما

جمشید مشایخی: دیگر در ایران نمی‌ماندم اگر...!

پرده سینما


جمشید مشایخیجمشید مشایخی گفت: اگر حسن روحانی رییس‌جمهور نمی‌شد، دیگر در ایران نمی‌ماندم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، عصر ۳ خرداد ماه همایشی با عنوان «تجلیل از فعالان ستاد انتخاباتی حسن روحانی» در سالن وزارت کشور برگزار شد که در آن صاحب‌نامان حوزه های مختلف در حضور رییس جمهور سخنانی را بیان کردند.

در این مراسم از جمشید مشایخی بازیگر قدیمی سینما و تئاتر به عنوان فردی یاد شد که حتی در بستر بیماری هم از حسن روحانی حمایت کرد و سپس از او دعوت شد تا صحبت کند.

این بازیگر قدیمی ابتدا با خواندن این بیت شعر «من که ملول گشتمی‌ از نفس فرشتگان/قال و مقال عالمی می‌کشم از برای تو» تاکید کرد که ملت ایران به اذعان دیگر مردم دنیا بافرهنگ‌ترین مردم جهان بوده و هستند.

وی سپس گفت: من اهل تعارف نیستم به همین دلیل می‌گویم که اگر آقای روحانی انتخاب نمی‌شد من در ایران نمی‌ماندم.

مشایخی در پایان با آرزوی سلامتی برای مردم ایران خاطرنشان کرد که ملت ایران تلاش کند معلم دیگر ملت‌های جهان باشد.

همچنین در این مراسم از جامعه ورزشی زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک صحبت کرد. حجت اشرف زاده نیز سرود «دوباره ایران» را در حضور رییس جمهور با همراهی جمعیت حاضر در سالن خواند.

در این مراسم همچنین «میرزا آقا»، مردی که در یکی از برنامه‌های انتخاباتی حسن روحانی تصویرش بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشت، با رییس جمهور دیدار کرد.

در این برنامه جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، حجت‌الله ایوبی رییس ستاد هنرمندان حامی روحانی و هنرمندانی همچون سروش صحت، امیرحسین رستمی، حسین فرح‌بخش، سامان مقدم، فرشته طائرپور، علی قربان‌زاده، کامران تفتی، مجید مظفری، کیهان ملکی، مجید توکلی، الهام پاوه‌نژاد، احترام برومند، لیلی رشیدی، کتایون ریاحی، بیژن میرباقری، سعید سهیلی، پرستو گلستانی، پانته آبهرام، حمید پورآذری و... هم حضور داشتند.

این مراسم حاشیه‌هایی را نیز به همراه داشت از جمله اینکه شلوغی جمعیت در سالن باعث بی‌نظمی شد و  برخی هنرمندان با وجود اینکه کارت‌های دعوت‌شان شماره صندلی داشت، سالن را ترک کردند چون جایی برای نشستن نداشتند.

در این برنامه که برخی اعضای ستاد روحانی در شهرهای دیگر هم حضور داشتند، نمایندگان هر حوزه تلاش می‌کردند در سه دقیقه فرصتی که در اختیار داشتند بعضی مطالبات عمومی و صنفی خود را مطرح کنند که در بخش هنرمندان و هنگام صحبت جمشید مشایخی این اتفاق نیفتاد ولی این بازیگر تاکید کرد که در صورت انتخاب فردی دیگر غیر از حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور، حاضر به ماندن در کشور نبود.

  تاريخ ارسال: 1396/3/4
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.