پرده سینما

جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به تعویق افتاد

پرده سینما


 

 

 

 

 

 

 

 

جشنواره بین المللی فیلم "پالم اسپرینگز" آمریکا از برگزاری سی و دومین دوره خود با حدود دو ماه تاخیر خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، برگزارکنندگان جشنواره فیلم "پالم اسپرینگز" اعلام کردند، سی و دومین دوره این رویداد سینمایی تقریبا دو ماه به تعویق افتاده و از تاریخ ۲۸ فوریه تا ۸ مارس  ۲۰۲۱ (۱۰ تا ۱۸ اسفند) برگزار خواهد شد.

این جشنواره سینمایی که قرار بود از تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۱ برپا شود اعلام کرده که این تغییر تاریخ برگزاری برای حصول اطمینان از سلامت و امینی مخاطبان، کارکنان و فیلمسازان میهمان گرفته شده تا تجربه برگزاری جشنواره ای به یاد ماندنی و لذت بخش را داشته باشیم.

جشنواره "پالم اسپرینگز" از مهمترین جشنواره های آمریکاست که نقش مهمی در فصل جوایز سینمایی دارد و دوره آتی خود را ۷ هفته پیش از مراسم نهایی اسکار ۲۰۲۱ به پایان خواهد رساند.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار ماه گذشته اعلام کرد که مراسم اعطای جوایز نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار با حدود دو ماه تاخیر در تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ (۵  اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار می‌شود.

پیش از آن قرار بود مراسم پایانی اسکار ۲۰۲۱ در تاریخ ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) برگزار شود اما شیوع ویروس کرونا و به در نتیجه آن تعطیلی سینماها و توقف تولید و پیش‌تولیدات آثار سینمایی که قرار بود برای اکران در آخر سال میلادی آماده شوند، موجب تغییر تاریخ و یا لغو بسیاری از رویدادهای سینمایی شد.


 تاريخ ارسال: 1399/4/21

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.